Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Spotkanie

Utworzono dnia 17.01.2023

WIECZÓR SUPERCZYTELNIKÓW W CPT W CIECHANKACH

 

W piątkowe popołudnie w Centrum Pracy Twórczej w Ciechankach zebrali się miłośnicy książek, którzy korzystają ze zbiorów naszych bibliotek w Puchaczowie i Ciechankach. Okazją do tego spotkania stało się  podsumowanie akcji czytelniczej "Przeczytam 52 książki w 2022 roku" (będącej kolejną edycją wyzwania czytelniczego - "Przeczytam 52 książki w roku"), w której grupa naszych czytelników wzięła udział.

Zaproszeni goście wysłuchali Pani Katarzyny Kaher Zawadzkiej, która swoim pięknym głosem i przy akompaniamencie gitary zaprezentowała zebranym swoje autorskie utwory. Pani Bożena Warzyszak zaś, opowiedziała wszystkim o kolejach losu rodziny Lachertów i ich majątku ziemskiego w Ciechankach. Posiadłość ta, jak i jego właściciele zapisała się bardzo wyraźnie w historii naszej okolicy.

Jako nagrodę za "wytrwałość" w realizacji wyzwania czytelniczego "Przeczytam 52 książki w 2022 roku", i pamiątkę z udziału w akcji zaproszeni czytelnicy, a tego wieczoru nasi Specjalni Goście, otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, które mamy nadzieję, umilą im czas przy lekturze kolejnych książek.

Z takich czytelników może być dumna każda biblioteka!

Dziękujemy, że jesteście, a swoją aktywnością czytelniczą udowadniacie, że Polacy jednak czytają książki.

 

Spotkanie

Utworzono dnia 17.01.2023, 09:16

Centrum Pracy Twórczej w Ciechankach. Dwór Lacherta

Katalog on-line

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 12

W poprzednim tygodniu: 90

W tym miesiącu: 180

W poprzednim miesiącu: 344

Wszystkich: 17739